Taneční škola Pavla Neumanna
páry

Lekce v malé skupině

Užij s námi zábavu, skvělou hudbu a tanec. Nauč se spoustu nových věcí.

Taneční pro dospělé

Několik let jsme se s partnerem účastnili občasných plesů a společenských událostí. Bohužel jsme vždy moc netančili, protože jsme se oba styděli za své omezené taneční schopnosti. Občas jsme na taneční parket vstoupili, ale jen na chvíli, a pak jsme se rychle vrátili ke stolu, kde jsme strávili většinu večera.

Jednoho dne jsme se však rozhodli, že uděláme změnu. Přihlásili jsme se do místní taneční školy, abychom se naučili latinskoamerické tance a standardní tance. Bylo to náročné a občas jsme se cítili trochu nepříjemně, ale nevzdávali jsme se. Postupně jsme zdokonalovali naše dovednosti a zvyšovali sebevědomí.

Naše taneční lekce se staly naším novým koníčkem. Zjistili jsme, že tanec nás baví a přináší nám radost. Nejenže jsme se připravili na plesy, ale začali jsme se těšit na každou taneční lekci jako na zábavný a energický způsob, jak trávit čas společně.

Nakonec jsme zjistili, že tanec nás spojil ještě víc a přivedl do našeho života nové přátelství s lidmi, kteří sdílí naši vášeň. Byli jsme šťastní, že jsme udělali ten krok a rozhodli se naučit tancovat. Tanec se pro nás stal nejen dovedností, ale také zdrojem radosti a štěstí, které jsme si nikdy nepředstavovali.

Samba, Cha cha, Rumba, Jive, Salsa, Waltz, Tango, Slowfoxtrot, Quickstep, Valčík, Salsa, Merengue, Bachata