VIDEO GALERIE

S úctou Vám představujeme galerii několika tanečních videí. Tato videa jsou vyjádřením poděkování našim klientům – minulým, současným i budoucím. Každý krok v nich je výrazem naší společné vášně pro tanec a díků za vaši důvěru. Jsme vděční, že tvoříte naší taneční rodinu. 


Taneční show

Silvestrovská Fantazie

Připravte se na nezapomenutelné video z Prahy, kde vášnivý tanec rumba ožívá na Silvestra. Naše video vás zavede do momentu, kdy muž u baru sleduje dva lidi a ve své fantazii si je představuje, jak společně tančí na píseň "No Me Ames". Je to oslava tance, hudby a kouzelných setkání, která mění běžný večer v neobyčejný zážitek. Připojte se k nám, ponořte se do atmosféry a nechte se unést energií rumby. Sdílejte své dojmy a podpořte nás v dalším tvoření.

Taneční show

Tajné Intriky

"Tajné intriky" představuje poutavou kombinaci elegance a napětí. V tomto tříminutovém snímku uvidíte taneční vystoupení provedené na skladbu Johanna Strausse „Na krásném modrém Dunaji“. Světoznámý valčík se zde stal záminkou pro napínavý příběh, který se odehrává i mimo taneční parket. Informace mnohdy mají cenu zlata. Jak provést důležitý obchod v přísně střeženém prostoru, když můžete použít pouze svůj šarm a důvtip? Pod závojem nevinného vystoupení se skrývá směsice intrik rafinovaného komplotu. Nechte se unášet krásou ladného pohybu, klasickou hudbou komorního orchestru a užijte si malé detektivní drama, které vás zaručeně udrží u obrazovky.

PodÍvejte se do naŠí Školy

KOUZLO TANEČNÍHO SVĚTA

Vstupte do světa tance! Zveme vás na virtuální prohlídku naší taneční školy, kde budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do našich krásných prostor, objevit pokročilé techniky tance a prozkoumat naše oblíbené taneční pomůcky. Připravte se na inspiraci a vášeň tance, kterou budete chtít zažít na vlastní kůži. Klikněte a nechte se unést do světa tanečního umění!