Taneční škola Pavla Neumanna
vítejte u nás

Tým lektorů

Pro nás je tanec něco co se nedá popsat slovy. Ale když se k nám přidáte porozumíte jak moc jej máme rádi.  Moc se těšíme na všechny společné taneční chvilky. 

Pavel Neumann

Řekni návštěvníkům webu něco víc o tomto zaměstnanci a popiš jeho odbornost, vzdělání nebo vášně

Více

Petra Lísalová

Řekni návštěvníkům webu něco víc o tomto zaměstnanci a popiš jeho odbornost, vzdělání nebo vášně

Více

Michaela Srbová

Řekni návštěvníkům webu něco víc o tomto zaměstnanci a popiš jeho odbornost, vzdělání nebo vášně

Více

František Choutek

Řekni návštěvníkům webu něco víc o tomto zaměstnanci a popiš jeho odbornost, vzdělání nebo vášně

Více

Lektor

Pavel Neumann

Mé lekce jsou určeny pro všechny milovníky latinskoamerických tanců. Cílem je nejen si zatančit a zdokonalit svůj pohyb, ale také se pobavit a cvičením zpevnit celé tělo. 

Již od mládí byl pohyb nedílnou součástí mého života. Během dospívání jsem se setkal se společenským tancem a uchvátil mne natolik, že jsem se stal členem Českého svazu tanečního sportu. Společenskému tanci jsem se věnoval soutěžně 14 let od roku 1989 do roku 2003. Mám za sebou velké množství tanečních soutěží v České republice, a to nejen v párových tancích, ale také v latinskoamerické formaci párů na mezinárodním festivalu. Za své úspěchy vděčím vynikajícím lektorům – jak tuzemským, tak zahraničním. Mimo společenského tance jsem 6 let vedl lekce Body stylingu ve fitness. Kurzy společenských tanců jsou pro mne možností věnovat se dále tomu, co mám rád. Ve volném čase se dále vzdělávám v oboru klasického tance a jógy.

Mou celoživotní vizí je vzdělávání. Využívám každou možnost, jak získat nové informace, které mě posunou dál a umožní mi pracovat s plným nasazením pro všechny, jež se pod mým vedením chtějí učit a rozvíjet.

Certifikace:
- Lektor tance - vzdělávací program Centra tance s akreditací Ministerstva školství ČR

- Nitsche Dance Academy - vzdělávací program Tonemeup a Rhytmecality koncept
- Instruktor Body styling – program IFAA – International Fitness and Aerobic Academy
- Instruktor fitness – vzdělávací program IFAA – International Fitness and Aerobic Academy

Motto: V pohybu je život a v tanci je láska.

Lektorka

Petra Lísalová

Na svých hodinách dbám ráda u svých klientů na pečlivost pohybu a skvělé načasování v hudbě. Baví mě vidět jak se lidé pod mým vedením zlepšují.

Vítám všechny tanečnice a všechny příznivce tance na našich stránkách. Jsem tanečnice z Ústí nad Labem a lektorka společenských tanců. Ráda bych vás pozvala, abychom si mohli společně užít kouzla latinskoamerických tanců v kurzech pro ženy. Pokud jste taneční pár a chcete své umění zdokonalit, moc ráda vám připravím originální choreografii. Stavba choreografií a jejich propojení s hudbou je mým velkým koníčkem. Budu se na vás těšit.

Koncept mé hodiny

Na začátku hodiny se zahřejeme, protáhneme a připravíme svaly na další práci. Poté se pustíme do technické části, kde se jednak budeme učit nové pohyby a taneční prvky a jednak intenzivně procvičovat ty, které již umíme. Latinskoamerické tance, pokud mají dobře vypadat, jsou náročné na preciznost pohybu. Během lekce budeme stavět krátké choreografické celky a dále je propojovat. Mým cílem je nejen naučit vás něco nového, ale také vylepšit vaši fyzickou kondici. Samozřejmě se dobře pobavíte a odreagujete se od starostí všedního dne.

Úspěchy

Tančím již od dětství. Začala jsem v 6 letech v Taneční škole Gebert v Ústí nad Labem. Postupem času jsem přestoupila do STK Praha a následně až do věhlasného tanečního klubu v Trend Ostrava. Účastnila jsem se nejen soutěží v České republice, ale také v zahraničí. Pod vedením špičkových trenérů se mi podařilo protančit se do finále Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích v kategorii junior a mládež. A v tancích standardních jsem dosáhla soutěžní třídy A. Aktivní soutěžní tanec jsem opustila po 15 letech. Své bohaté zkušenosti ráda předávám v průběhu svých lekcí.

lektor

František Choutek

Standardní tance v páru považuji za jeden z nejelegentnějších pohybů, který lidé provozují v páru. Spojení s hudbou vytváří jedinečný pocit. To musíte zažít semnou.

Společenskému tanci se věnuji již od 2008. Od té doby jsem vyhrál spoustu postupových soutěží v ČR. To co však pohltilo zcela mé srdce jsou tance standardní. Mimo pravidelných tréninků a soutěží se tanci věnuji i jako lektor. Stále se sám vzdělávám, inspiruji se formou tanečních workshopů a pravidelně trénuji. Své další vzdělávání v oblasti tance nepodceňuji. Rozvíjím své znalosti s těmi nejlepšími v naší republice.

Máte-li chuť se zlepšit a párovém tanci. Porozumět tomu jak nejlépe vézt partnerku a jak to udělat, aby jste se nejen navzájem nešlapali, ale navíc si tanec užili naštivte mou soukromou lekci. Budu se těšit na společné chvíle.

lektorka

Michaela Srbová

Těším se na vás všechny, kdo se mnou protančíte parket. A také na všechny, kdo milujete tanec jako já.

Láska k pohybu je nedílnou součástí mého života od roku 1992. Od dětských let jsem se věnovala tanci. Srdeční záležitostí se ale stal společenský tanec. Začínala jsem v taneční škole Gebert v Ústí nad Labem, kde jsem působila soutěžně a nadále i trenérsky jak v párovém tanci, tak i kategorii ladies a latino show. Mé další taneční kroky vedly do Mostu, kde se mi dostalo příležitosti reprezentovat a znovu soutěžit za TK 1976 Most. Soutěžila jsem v latinskoamerických formacích. V roce 2007 a 2008 jsme se stali mistry České republiky a dostalo se mi tím cti nominace na mistrovství Evropy a světa. Po soutěžní éře jsem se začala s taneční skupinou věnovat salse a jiným tanečním stylům, což přineslo příležitost působit na scéně divadla Most. Nadále se snažím rozšiřovat své taneční portfolium. V roce 2015 jsem se také začala aktivně věnovat jógové praxi. Stala jsem se lektorkou Fly jógy, tzv. jógy v sítích. Dále pak power a ashtanga jógy.

Snažím se nezahálet a stále sleduji nové taneční styly, trendy, metody a být tak stále aktivním tanečníkem.

Mým cílem je předávat své zkušenosti, rozvíjet taneční dovednosti, zlepšovat a zdokonalovat provedení tanečních kroků a také se odreagovat, zapomenout na starosti všedních dní a zlepšit si tancem den.