Taneční škola Pavla Neumanna
TOP

Nauč se kroky a jen tanči.

Pro všechny ženy, které rádi tančí.
POKROČILí

"Practice" latinskoamerické tance pro ženy

Budu vám vyprávět jeden příběh z mnoha. Přihlásila se k nám žena ve středním věku, která se rozhodla splnit si svůj dlouholetý sen - naučit se latinskoamerické tance. Byla to odvážná volba, i když neměla partnera, který by s ní tancoval. Začala trénovat v naší taneční škole a od té doby uběhlo několik let.
Byla to náročná cesta, ale naše klientka nebyla vůbec lehkomyslná. Přišla na každou lekci s obrovským nadšením a odhodláním. Trénovala, zlepšovala své dovednosti a objevovala krásu latinskoamerických tanců. Postupem času se začala cítit více sebejistě a pohodlně na tanečním parketu.
Nejenže se tanečně stále zlepšovala, ale také objevila, co všechno je schopná se svým tělem udělat. Její pohyby byly stále dokonalejší a plné energie, což bylo potěšením pro všechny, kteří ji viděli tancovat. Byla šťastná a překvapená, jaký vývoj absolvovala a co všechno dokáže.
Jako trenér jsem byl nadšený vidět její píli a nadšení. Její příběh mi připomněl, že tanec není jen o partnerovi, ale také o sebevyjádření, radosti a sebevědomí. Naše klientka ukázala, že nikdy není pozdě začít tančit a objevit krásu tance, a já jsem byl hrdý, že jsem mohl být jejím průvodcem na této úžasné taneční cestě. 

Samba, Cha cha, Rumba, Paso doble, Jive