Taneční škola Pavla Neumanna
TOP

ZAČÁTEČNÍCI

škola latinskoamerických tanců pro ženy

Oblíbený kurz pro všechny ženy, které chtějí tanec opravdu umět.
začátečníci

škola latinskoamerických tanců

pro ženy

Když jsem poprvé narazila na inzerát na kurz latinskoamerických tanců pro sólové ženy, byla to pro mě výzva. Byla jsem vždycky trochu plachá a strach z toho, co si o mě ostatní pomyslí, mě často brzdil. Ale tentokrát jsem se rozhodla, že je čas něco změnit.

Po přihlášení na kurz jsem se ocitla ve společnosti žen, které byly stejně nervózní jako já, ale také plné nadšení a odhodlání. Instruktoři nás vítali s úsměvem a začali nás učit první kroky samby. Hudba nás obklopovala, a já začala cítit, jak se moje tělo probouzí k novému pohybu.

Postupně jsme se učily různé latinskoamerické tance - sambu, rumbu a mnoho dalších. Každý týden jsem se cítila sebevědomější a překonávala svoje počáteční obavy. Naše taneční hodiny se staly nejen cvičením, ale také místem, kde jsem si užívala nádhernou hudbu, smála se a stala se součástí skvělé taneční komunity.

Když jsem jednoho večera tancovala s ostatními ženami a cítila rytmus hudby v srdci, uvědomila jsem si, že jsem udělala skvělý krok tím, že jsem se přihlásila na tento kurz. Byla jsem šťastná, že jsem překonala svůj strach a objevila krásu a vášeň latinskoamerických tanců. Tento krok mi nejenže dal nové dovednosti, ale také nové přátele a nový smysl pro sebejistotu. Byla jsem vděčná, že jsem udělala tento krok, který změnil můj život.

Samba, Cha cha, Rumba, Paso doble, Jive