Taneční škola Pavla Neumanna
new

Škola latinskoamerických tanců pro ženy

Nauč se tančit a zdokonaluj své dovednosti pod vedením vynikající lektorky.
Přihláška na taneční lekce
Vyplněním a odesláním svých údalů se přihlásíte na příslušnou lekci. Místo máte rezervované až po zaplacení. Následující den po odeslání obdržíte informační email. V opačném případě nám prosím zavolejte.
Jméno a příjmení E-mail Ulice Město PSČ Telefon Jak jsem se dozvěděl/a o taneční škole Poznámka - Škola s Míšou Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

Škola s Míšou

Pokud se chcete latinskoamerické tance naučit, chcete více rozvíjet své taneční dovednosti, znát různé kombinace kroků, vědět si rady s muzikou, je přímo pro vás určena TANEČNÍ ŠKOLA. Stále se můžete zlepšovat, užívat si rytmů a tanců naplno. Kurz je navržen tak, aby se dal navštěvovat opakovaně. Každý rok tančíme jiné choreografie a střídáme muziku.

V tomto kurzu učíme základy všech latinskoamerických tanců a to nejen kroky, ale také trénujeme pohyb v těle, základy rytmu. Rozvíjíme taneční schopnosti a dovedností. Nejen že posílíte tancem celé tělo a vylepšíte své linie, ale také si užijete divokou muziku a zábavu v prima partě.
Samba, Cha cha, Rumba, Paso doble, Jive
Informace:
  • úterky 18:00
  • 3.9.-29.10.2020
  • cena 2965,- Kč
  • doba 60 min.
  • zátěž střední