LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO ŽENY  - ÚVOD-

Chcete být více svůdná a více sexy? Zdokonalit se v pohybu na podpatcích? Přijďte se naučit vyzývavé, smyslné a pohybem provokující latinskoamerické rytmy tančené sólo. Díky tomuto kurzu se seznámíte se základními technikami latinskoamerických tanců a budete moci tančit „pro muže". Lekce jsou určeny pro ženy, které mají rády tanec a chtějí být díky němu ještě smyslnější. Kurzy probíhají ve skupině žen bez partnerů.

Přihlašte se a poznejte latinskoamerické tance. Jak se od sebe tance liší? Jaké mají rytmy? Jaké se tančí kroky? Celý úvod je pohybově nenáročný. Tančíme jednoduše. Vhodné pro  naprosto každého i začátečníka. Objevujte divoké rytmy. Tance i hudba se stále mění, takže vás pokaždé čeká něco nového.

Tyto kurzy jsou určeny pro zájemce od 12 do 99 let.

Termín: pravidelně jeden den v týdnu

Lekce trvá 60 min.

LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO ŽENY - HLAVNÍ KURZ-

Pokud se chcete latinskoamerické tance naučit, chcete více rozvíjet své taneční dovednosti, znát různé kombinace kroků, vědět si rady s muzikou, je přímo pro vás určen  HLAVNÍ KURZ. Stále se můžete zlepšovat, užívat si rytmů a tanců naplno. Kurz je navržen tak, aby se dal navštěvovat opakovaně. Každý rok tančíme jiné choreografie a střídáme muziku.

V tomto kurzu učíme základy všech latinskoamerických tanců a to nejen kroky, ale také trénujeme pohyb v těle, základy rytmu. Rozvíjíme taneční schopnosti a dovedností. Nejen že posílíte tancem celé tělo a vylepšíte své linie, ale také si užijete divokou muziku a zábavu v prima partě.

Termín: pravidelně jeden den v týdnu

Lekce trvá 60 min.

LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO ŽENY - TANEční večery-

Taneční večery jsou určeny všem, kteří rádi tančí. Rozhýbeme se, na začátku vždy zopakujeme kroky choreografie (taneční sestavy) a pak už jen tančíme a tančíme. Tento taneční večer není zaměřen na výuku a nácvik tanečních technik. Zde si užijete výhradně tanec. Zůročíte vše co jste se naučili a to ve všech druzích společenských tanců. Během atraktivně připravených choreografií máte možnost se zcela odpoutat od okolního světa a užít si latinské rytmy.

Termín: pravidelně jeden den v týdnu

Lekce trvá 90 min.

Ladies tančírna s Míšou

Tančírna je určena všem, kdo máte rádi tanec. Chcete si užít pohodový a zábavný večer s latinskoamerickou hudbou. Všechny Tančirny jsou koncipovány tak, aby byly pohybově nenáročné a vhodné prakticky pro každého. Je jedno jestli jste tanečně nadané nebo ne. Zde se pobaví každý.

SOUKROMÉ TANEČNÍ LEKCE PRO PÁR

Individuální lekce jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit v latinskoamerických a standardních tancích.  Díky individuálnímu přístupu máte větší možnost dozvědět se více než na běžné skupinové lekci. Lektor se přizpůsobí vaší zdatnosti a schopnostem. V případě zájmu vás naučíme originální choreografii určenou pro ples nebo vystoupení.
 

Termín: dle dohody v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách

Lekce trvá 60 min.


Kurz SVATEBNíHO tance

Užijte si svůj svatební den naplno. Pokud si nejste zcela jisti v tanečních krocích nebo nemáte jasnou představu, jaký bude váš první novomanželský tanec, je tento kurz určen právě vám. Společně připravíme nejen samotný tanec, ale i příchod a odchod z tanečního parketu. K tomu patří také výběr vhodné skladby. Na míru připravená choreografie vám přinese jistotu v nejdůležitějších chvílích vašeho života. Budete tančit na takové úrovni, jaká je ve vašich možnostech. Díky tomu se budete cítit příjemně a také společně s partnerem skvěle vypadat.  

Úroveň: všechny 

Termín: dle individuální dohody

Lekce trvá 60 min.