LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO ŽENY  -začínám s tancem -

Chcete být více svůdná a více sexy? Zdokonalit se v pohybu na podpatcích? Přijďte se naučit vyzývavé, smyslné a pohybem provokující latinskoamerické rytmy tančené sólo. Díky tomuto kurzu se seznámíte se základními technikami latinskoamerických tanců a budete moci tančit „pro muže". Lekce jsou určeny pro ženy, které mají rády tanec a chtějí být díky němu ještě smyslnější. Kurzy probíhají ve skupině žen bez partnerů.

Přihlašte se a poznejte latinskoamerické tance. Jak se od sebe tance liší? Jaké mají rytmy? Jaké se tančí kroky? Celý úvod je pohybově nenáročný. Tančíme jednoduše. Vhodné pro  naprosto každého i začátečníka. Objevujte divoké rytmy. Tance i hudba se stále mění, takže vás pokaždé čeká něco nového.

Tyto kurzy jsou určeny pro zájemce od 12 do 99 let.

Termín: pravidelně jeden den v týdnu

Lekce trvá 60 min.

LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO ŽENY - chci to umět-

Pokud se chcete latinskoamerické tance naučit, chcete více rozvíjet své taneční dovednosti, znát různé kombinace kroků, vědět si rady s muzikou, je přímo pro vás určena  TANEČNÍ ŠKOLA. Stále se můžete zlepšovat, užívat si rytmů a tanců naplno. Kurz je navržen tak, aby se dal navštěvovat opakovaně. Každý rok tančíme jiné choreografie a střídáme muziku.

V tomto kurzu učíme základy všech latinskoamerických tanců a to nejen kroky, ale také trénujeme pohyb v těle, základy rytmu. Rozvíjíme taneční schopnosti a dovedností. Nejen že posílíte tancem celé tělo a vylepšíte své linie, ale také si užijete divokou muziku a zábavu v prima partě.

Termín: pravidelně jeden den v týdnu

Lekce trvá 90 min.

LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO ŽENY - chci jen tančit-

Je určen všem, kteří rádi tančí. Rozhýbeme se, na začátku vždy zopakujeme kroky choreografie (taneční sestavy) a pak už jen tančíme a tančíme. Tyto lekce nejsou zaměřeny na výuku a nácvik tanečních technik. Zde si užijete výhradně tanec. Využijete vše co jste se naučili a to ve všech druzích společenských tanců. Během atraktivně připravených choreografií máte možnost se zcela odpoutat od okolního světa a užít si latinské rytmy.

Termín: pravidelně jeden den v týdnu

Lekce trvá 90 min.

Tanec s míšou

Je určen všem, kdo máte rádi divoký a vášnivý tanec. Chcete si užít pohodový a zábavný večer s latinskoamerickou hudbou. Míša dokáže roztančit skutečně každého. Uvolněný pohyb těla a jednoduché kroky vás zcela odpoutají od běžného života. Naučíte spousty nových kroků, které budete moct využít nejen u nás, ale i všude, kde se bude Latinská muzika hrát. Už nestůjte v koutě ale staňte se královnou parketu.

SOUKROMÁ LEKCE

Individuální lekce jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit v latinskoamerických a standardních tancích.  Díky individuálnímu přístupu máte větší možnost dozvědět se více než na běžné skupinové lekci. Lektor se přizpůsobí vaší zdatnosti a schopnostem. V případě zájmu vás naučíme originální choreografii určenou pro ples nebo vystoupení.
 

Termín: dle dohody v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách

Lekce trvá 60 min.


SVATEBNí tanec

Užijte si svůj svatební den naplno. Pokud si nejste zcela jisti v tanečních krocích nebo nemáte jasnou představu, jaký bude váš první novomanželský tanec, je tento kurz určen právě vám. Společně připravíme nejen samotný tanec, ale i příchod a odchod z tanečního parketu. K tomu patří také výběr vhodné skladby. Na míru připravená choreografie vám přinese jistotu v nejdůležitějších chvílích vašeho života. Budete tančit na takové úrovni, jaká je ve vašich možnostech. Díky tomu se budete cítit příjemně a také společně s partnerem skvěle vypadat.  

Úroveň: všechny 

Termín: dle individuální dohody

Lekce trvá 60 min.