TANEČNÍ OBUV

STANDARDNÍ OBUV
LATINSKOAMERICKÁ OBUV

Taneční obuv je nejdůležitější vybavení každého tanečníka. Jejím výběrem je třeba se zabývat ze dvou důvodů. Hlavním kritériem pro volbu běžně prodávané společenské obuvi je její vzhled. Většinou velmi tvrdá a kluzká podrážka neumožňuje ani pohodlnou chůzi, natož pak tanec. Některé taneční prvky a kroky jsou v běžné společenské obuvi těžce proveditelné. Takové boty při tanci velmi zatěžují svalovou a kosterní soustavu, což se projevuje předčasnou únavou a bolestí končetin.

Naopak taneční obuv má velmi tenkou a měkkou koženou podrážku s hrubým povrchem, která zaručuje bezvadný a kontrolovaný kontakt s tanečním parketem. Tyto boty jsou velmi ohebné, lehké a pohodlné. Podrážka se udržuje speciálním kartáčem, aby byl zajištěna dobrá přilnavost k povrchu. V taneční obuvi budete moci tančit zdravěji a s větším komfortem.


 
 

PRODEJ TANEČNÍ OBUVI

Prodáváme dámskou taneční obuv značky "RICARINO Professional Dance Shoes". Tato obuv je vhodná pro všechny zájemce o latinskoamerické tance. Je dostupná ve všech velikostech. Tuto obuv je možné vyzkoušet a zakoupit přímo u nás na tanečním sále. Cena 1490,- Kč vč. DPH 

taneční hudba

Přehled hudby pro společenské tance naleznete na stránkách DSI Australia. Máte zde i možnost nákupu skladeb. Po kliknutí na logo DSI se vám otevřou hudební stránky.